Ölene Kadar 1.Bölüm 5. Fragmanı

Ölene Kadar 1.Bölüm 5. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Ölene Kadar dizisinin ilk bölümü 12 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen ve yeni bölümünde neler olacağı büyük bir merakla beklenen diziyle ilgili 5. fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Ölene Kadar son fragmanı yayınlandı, iyi seyirler.

REKLAMLAR

Son bölümde neler yaşandı?

Dağhan, müebbet hapse mahkûm edilişinin 11'inci yılında tek celsede mahkûmiyetinden kurtulan ve geçmişinin peşine düşen Dağhan karakterini canlandırıyor.

Dağhan, 11 yıl hapis yatmış ve hayata dair tüm umutlarını yitirmişken çıkagelen bir yabancı sayesinde yeniden yaşamına döner. Ama tek farkla… Artık o masum adam, 11 sene önce dahil edildiği oyunu bozmak için her şeyi göze alacaktır.

Engin Akyürek'in canlandırdığı Dağhan, müebbet hapse mahkûm edilişinin 11'inci yılında tek celsede mahkûmiyetinden kurtuluyor ve geçmişinin peşine düşüyor.

Yeni yılın iddialı dizisinde aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikâyelerini izleyeceğiz

2 Yorum Var

  1. mübın

    11 Ocak 2017 - 08:27

    ilgi çeken bır dizi izlemeye calişacam

  2. Nurten

    8 Ocak 2017 - 10:18

    Bakilmasi gerektiren bir dizi

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır!

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.